Çağrı Merkezi

BUCA BELEDİYESİ ÇAĞRI MERKEZİ 

 

0 (232) 999 28 22
   0 (232) 999 BUCA  

0 850 228 28 22

 

Hizmetlerinde vatandaş memnuniyetini esas alan Buca Belediyesi, Çağrı Merkezi uygulaması ile yeni bir hizmet başlattı. Buca Belediyesi'nin, hayata geçirdiği Çağrı Merkezi hizmetiyle vatandaşlar, belediyeden bilgi alma, borç sorgulama, borç ödeme, şikâyet başvurusu gibi birçok hizmete artık bir telefonla kolaylıkla ulaşabilecek.

Buca Belediyesi tarafından, vatandaş ihtiyaçlarına ve beklentilerine hızlı ve etkili bir şekilde cevap verebilmek amacıyla kurulan Çağrı Merkezi'ne, 0 (232) 999 28 22 numaralı telefonla ulaşılabiliyor.
 
Buca Halkı, artık belediye ile ilgili pek çok işlemi, belediyeye gelmeden 0 (232) 999 28 22 numaralı telefonu arayarak gerçekleştirebilecek. Belediyenin görev ve yetki alanına giren her konudaki istek ve şikâyetlerini de, yine bu telefonla Buca Belediye Başkanlığı Çağrı Merkezi'ni arayarak iletebilecekler.

Vatandaşlarla yapılan tüm görüşmelerin, hizmet kalite standartları ve iletişim güvenliği nedeniyle kayıt altına alındığı Çağrı Merkezi'nce, her işlem mutlaka sonuçlandırılmakta, süreçler ve sonuçlar hakkında ilgili vatandaş geri aranarak bilgilendirilmektedir.

Buca Belediye Başkanlığı Çağrı Merkezi'nde, vatandaş memnuniyetinin bilincinde, özel iletişim eğitimi almış ve profesyonel hizmet veren personel görev yapıyor. Çağrı Merkezi'ne gelen başvurular sırasında alınan bilgiler ve bu bilgilerin analiz edilmesi sonucunda, Buca halkının gündelik ihtiyaçları en doğru biçimde tespit ediliyor.


Çalışma Saatleri: Hafta içi her gün 08:30 - 17:30 saatleri arasında