Buca Tenis Klübü
Buca Tenis Klübü

Adres: Şirinkapı Mahallesi Yavuz Selim Caddesi No:78/1

 

13.000 m2'lik bir alanda kurulmuş tesisimizde altı adet uluslararası standartta tenis kortu, bir adet antrenman kortu, 18x8x1,50m ölçülerinde yüzme havuzu, Fitness salonu, sauna, soyunma odaları/ duşlar, dinlenme ve kültür salonu, restaurant ve kafeterya bulunmaktadır. Tesisimizin tüm bu bölümlerinden faydalanmak için üyelik şartı gerekmektedir. Üye olan kişinin eşi ve 18 yaşından küçük çocukları da tüm bu bölümlerden üyelik dahilinde faydalanabilirler.

 

Derneğimize asil üye olmadan, tesisin belli bölümlerinden bireysel olarak faydalanmak isteyen kişiler tesis aboneliği gerçekleştirip Fitness salonu, soyunma odaları/duşlar ve tenis kortlarını kullanabilirler. Tesisimizde bulunan, aynı anda 300 kişiye hizmet verebilecek kapasitedeki restaurantımızdan üyelerimize %10'luk indirim uygulanmaktadır. Restaurantımızda, üyelerimiz misafirlerini ağırlayabilecekleri gibi, üye olmayan kişiler de grup ve iş yemekleri, müzikli eğlenceler organize edebilirler.

 

Türkiye Tenis Fedarasyonuna bağlı olan Buca Tenis Kulübü Derneği faaliyetlerini şöyle sıralayabiliriz; 5 yaş itibari ile tenis oynamak isteyen çocuklarımıza yaş gruplarına göre tenis oynatmak, kurslarla iyi bir tenisçi olmalarını sağlamak ve içlerinden kulübümüzün alt yapı takımını oluşturacak yetenekli öğrencileri seçerek, tenis kulübümüzü yarışmalarda temsil etmelerini sağlamaktır. Deneyimli hocalar tarafından yapılmakta olan kurslarımızda yetişkin üyelerimiz de faydalanmaktadır. Kortlarımızda aydınlatma da olduğundan gecede kurslar ve maçlar yapılabilmektedir.

 

Derneğimizin spor salonlarında Fitness ve Aerobik çalışmaları Fitness antrenörleri tarafından yaptırılmaktadır. Yaz aylarında yeni yapılan yüzme havuzunda çocuklara yönelik yüzme kursları yapılmakta, üyelerimiz de bu havuzdan faydalanmaktadır. Üyelerimiz Dinlenme ve Kültür salonunda bilardo, masa tenisi, satranç ve okey oynayarak boş zamanlarını kulübümüzde geçirmektedirler.

 

Tenis eğitimlerine katılmak isteyen kişiler 1 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi ve kişinin spor yapmaya engel bir durumu olmadığını gösteren sağlık raporu getirerek kurs kayıtlarını gerçekleştirebilirler. 

 

Buca Tenis Kulübü Bilgi İçin

Tel: (232) 442 61 61  -  Fax: (232) 440 80 40      

bucatenis@gmail.com

 

Restaurant Bilgi ve Rezervasyon İçin

Tel 1: (232) 442 61 61  - Tel 2 : (232) 420 73 48