Cumhuriyet Gençlerle Yükseliyor
Cumhuriyet Gençlerle Yükseliyor

16.05.2016

 

Buca Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı birbirinden farklı etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. 18 Mayıs’ta başlayacak etkinlik programında Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi (bbksm)’de Hanri Benazus’un Atatürk fotoğrafları sergisi yer alacak. Programın 19 Mayıs’taki bölümünün adresi ise Buca Gölet olacak. Balon-ışık şov ile başlayacak kutlamada, gençlik partisinin ardından Grup 84 konseri ile coşku doruğa taşınacak.

 

Buca 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na bayram coşkusuyla hazırlanıyor. Etkinlikler, 18 Mayıs’ta Hanri Benazus’un Atatürk fotoğrafları sergisi ile Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi bbksm’de başlayacak.

 

Buca’nın Gençlik Bayramı kutlamaları 19 Mayıs’ta Buca Gölet’te düzenlenen “Cumhuriyet Gençlerle Yükseliyor” konseptli balon ve ışık şovunun ardından gençlik partisi ile devam edecek. Buca Gölet’te saat 21.30’da başlayacak Grup 84 konseri ile 19 Mayıs coşkusu doruğa ulaşacak. Saat 20.30’da başlayacak etkinliklere katılmak isteyenler için Belediye hizmet binası önünden saat 19.30’da ücretsiz servis kaldırılacak.