Atatürk’ün Çocukları BBKSM’de sahne aldı
Atatürk’ün Çocukları BBKSM’de sahne aldı

20.04.2016

 

Bucalı 60 minik performansı ile büyüledi

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri Buca’da başladı. Buca Belediyesi ile Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuarı Çocuk Korolarında eğitim alan 60 minik öğrenci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında muhteşem bir konser verdi. Sevgi, dostluk ve barış üzerine yazılmış yerli ve yabancı şarkılara hayat veren minikler, konser sonunda salonu tıklım tıklım dolduran izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.

 

Buca’da kültür ve sanat etkinliklerinin buluşma noktası Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi (BBKSM), bu kez Atatürk’ün Çocuklarını ağırladı.

 

Buca Belediyesi ile Dokuz Eylül Üniversitesi Konservatuarı Çocuk Korolarında eğitim alan 60 öğrenci 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında muhteşem bir konser verdi.

 

Büyüklerini aratmayan performansları ile dikkat çeken Bucalı 60 minik öğrenci sevgi, dostluk ve kardeşlik temalı şarkıları ile izleyenleri büyüledi. ‘Atatürk’ün Çocukları Sahnede’ ismini verdikleri konserde, yerli ve yabancı sevgi dolu şarkıları hep birlikte seslendiren minikler, gösteri sonunda salonu dolduran izleyiciler tarafından ayakta alkışlandı.