Piriştina’dan İzkent’e Yeni Muhtarlık Ofisi
Piriştina’dan İzkent’e Yeni Muhtarlık Ofisi

 

 

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, yerel yönetimin ilk adımı olarak adlandırdığı muhtarların daha sağlıklı ve daha rahat ortamda çalışmalarını sağlamak için yenileme çalışmaları yaptıkları mahalle muhtarlıklardan İzkent Mahalle Muhtarlığı ofisinin açılışını Bucalı muhtarlar ile birlikte yaptı. Başkan Piriştina, “Yerelde kalkınmanın en temel önderleri muhtarlarımızdır” dedi.

 

Başkan Levent Piriştina, yeni yapılarak hizmete hazır hale getirilen İzkent Mahalle Muhtarlığı ofisinin açılışını, Buca Muhtarlar Derneği Başkanı Eşfak Yurdanur, İzkent Mahalle Muhtarı Ahmet Topaloğlu, Bucalı muhtarlar ve İzkent Mahalle halkının katıldığı törenle gerçekleştirdi. Törende konuşan Başkan Piriştina, “Sevgili İzkentliler, Evkalılar ve fedakar muhtarlarım bu haftanın son günündesizleri görmek hem haftanın yorgunluğunu atmamı sağladı hem de şahsım için özel olan bu doğum günümde bana bir hediye oldu. Hepinize sonsuz teşekkürler ediyorum. Dediğimiz gibi yerelde kalkınmaya, yerelde harekete, yerelde icraata muhtarların önderliğinde başlayacağız. Tabi ki bunun için de muhtarlarımızın daha sağlıklı, daha doğru güzel yerde çalışma ortamı lazımdı. Ben çok mutluyum bu muhtarlarımız için yapabildiğimiz, bu mahallemiz için yapabildiğimiz en küçük fakat en etkili yatırımlardan, adımlardan biri" dedi.

 

Gölet ve Yedi Göller Özlenen Günlerine Geri Dönüyor

 

Gölet ve Yedi Göllerinde özlenen günlerine geri dönmesi için çalışmaların devam ettiğini söyleyen Başkan Levent Piriştina, "Gölette 15-20 gün kadar daha işlerimiz var. Orada işlerimiz bitince de buradaki sıkıntılar için Evka’ya, Yedi Göllere geliyoruz tekrardan o istediğiniz, özlediğiniz, huzurlu, rahat, yeni ve daha dinamik yüzüyle Yedi Göller’in çalışmasına 15-20 gün sonra başlıyoruz” diye konuştu.

 

İzkent Mahalle Muhtarı Ahmet Topaloğlu yeni yapılan muhtarlık ofisi için Başkan Piriştina’ya teşekkür etti, çiçek takdim etti.