Buca’da Sevgililere özel konser
Buca’da Sevgililere özel konser

15.02.2016

 

Buca Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel düzenlediği konser ile Bucalılara sevgi dolu bir akşam yaşattı. İlçede kültür ve sanatın buluşma noktası olan Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde (BBKSM) düzenlenen konserde, opera sanatçıları Sılay Erman ile Aydın Uştuk sevilen aşk şarkılarını Bucalılar için seslendirdi. Piyanist Efe Sezer ile Orkestra Allegra’nın eşlik ettiği ikili seslendirdikleri birbirinden güzel aşk şarkıları ile izleyenlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

 

Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi (BBKSM) aşk şarkıları ile yankılandı. Buca Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel düzenlediği konser ile sevenlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

 

Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen konserde, opera sanatçıları Sılay Erman ile Aydın Uştuk, unutulmaz aşk şarkılarını Bucalılar için seslendirdi. Piyanist Efe Sezer ve Orkestra Allegra eşliğinde sahneye çıkan ikili, Bucalı sanatseverlere aşk şarkılarıyla yankılanan tarihi mekanda duygu dolu anlar yaşattı.