Bucalı çiftler toplu tören ile dünya evine girecek
Bucalı çiftler toplu tören ile dünya evine girecek

07.02.2016

 

Nikahı Başkan Piriştina kıyacak

 

Sağlıklı bir nesil oluşturmanın temelinin sağlıklı bir aile yapısı kurmak olduğu inancıyla harekete geçen Buca Belediyesi, maddi imkânsızlıklar nedeniyle resmi nikah kıydıramayan çiftler için ‘Toplu Nikah Töreni’ düzenliyor. Hiç evlenmemiş vatandaşların yeni bir hayata ‘Evet’ diyeceği, maddi zorluklar sebebiyle evlenememiş çiftlerin evliliklerini resmileştireceği tören başvuruları 29 Şubat’ta sona erecek. Nikahları Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’nın kıyacağı Toplu Nikah Töreni’ne katılmak isteyen çiftler, kimlik fotokopisi ve 5’er adet vesikalık fotoğrafla birlikte mahalle muhtarlıklarına ve Buca Belediyesi Nikah Sarayı’na başvuru yapabilir.

 

Buca’da yaşayan ve maddi zorluklar sebebiyle evlenememiş çiftler Buca Belediyesi’nin düzenleyeceği Toplu Nikah Töreni ile dünya evine girecek. Evlilik heyecanı yaşayamamış çiftler, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’nın kıyacağı nikah ile mutluluğa adım atacak.

 

İlçede sağlıklı bir aile yapısı oluşturmak için düzenlenecek Toplu Nikah Töreni başvuruları 29 Şubat’ta kadar sürecek. Yeni evlenecek çiftlerin bir ‘Evet’ ile hayatlarını değiştireceği, maddi imkansızlıklar sebebiyle birlikteliklerini resmileştirememiş çiftlerin hayallerini gerçekleştireceği törene katılmak isteyen çiftler, kimlik fotokopisi ve 5’er adet vesikalık fotoğrafla mahalle muhtarlıklarına ve Buca Belediyesi Nikah Sarayı’na başvuru yapabilirler.