Aşkım Kapışmak ve Aynur Tartan Buca’da
Aşkım Kapışmak ve Aynur Tartan Buca’da

12.12.2015

 

Farklı üslubu ile gerçekleştirdiği kavram sohbetleri yoğun ilgi gören Davranış Bilimleri Uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak Bucalılarla buluşuyor. Buca Belediyesi tarafından yarın (14 Aralık 2015) Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan “Kalbin Anahtarı” kavram sohbetlerinde Aşkım Kapışmak ve gazeteci-televizyoncu Aynur Tartan, sevgi, saygı, hoşgörü, kaygı gibi günlük yaşamımızı etkileyen kavramlarla ilgili keyifli sohbetlerine tüm Bucalıları bekliyor.

 

Buca’yı ‘Sanat ve kültür’ kenti yapma vizyonuyla birçok konser, sergi ve söyleşiye ev sahipliği yapan Buca Belediyesi, son günlerin dikkat çeken Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak ve gazeteci Aynur Tartan’ı, Bucalılarla buluşturuyor. Yarın akşam (14 Aralık Pazartesi) saat 20.00’de D.E.Ü Konferans Salonu’nda gerçekleşecek Kalbin Anahtarı Kavram Sohbetleri’nde gazeteci yazar Aynur Tartan kavramları soracak, Davranış bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak uzman gözüyle anlatacak.

 

Mutlu, huzurlu ve stresten uzak bir yaşama ulaşmanın ipuçlarını verecek olan Aşkım Kapışmak, küçük dramalar, egzersizler, yazılı ve sözlü farkındalık ödevleri, müzik ve görsellerle kalbinizi iyileştirecek. Sohbet sonunda ise hayatınızda kullanabileceğiniz bir anahtarınız olacak.