Travel Turkey’in en renkli standı
Travel Turkey’in en renkli standı

11.12.2015

 

Buca Belediyesi fuarın ilgi odağı oldu

 

Türkiye’nin önemli turizm organizasyonu Travel Turkey İzmir Fuarı, 9’uncu kez kapılarını açtı. 31 ülkeden binin üzerinde firmanın katıldığı Fuar, Buca Belediyesi’nin standıyla şenlendi. Buca’nın tarihi ve doğal güzelliklerinin yansıtıldı stantta, yöresel halk oyunları gösterileri ve tahta bacak “Bucacım” maskotları ise fuara renk kattı. C Hol’de yer alan Buca Belediyesi standı, fuarın açıldığı ilk günden ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Fuar standında ziyaretçiler ile bol bol sohbet eden Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, tüm İzmirli hemşerilerini 13 Aralık’a kadar sürecek fuarda, Buca Belediyesi standına davet etti.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ ve TÜRSAB ortaklığında 9’uncu kez kapılarını açan Travel Turkey’in yıldızı Buca Belediyesi standı oldu.

 

Fuar İzmir’de C Hol’de yeri alan Buca Belediyesi’nin standında düzenlediği birbirinden eğlenceli görsel şovlar ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Buca’nın tarihi güzelliklerinin maketler ile sunulduğu, köylerde yetişen organik ürünlerin ikram edildiği Buca Belediyesi standı, yöresel halk oyunları gösterileri, bando takımı ve tahta bacak “Bucacım” maskotları ile de ziyaretçilere görsel bir ziyafet sundu. Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’da fuarın ilk gününde ziyaretçileri kendisi karşılayarak, Buca’nın turizm atılımı hakkında bilgi verdi.

 

Açılışın hemen ardından ziyaretçilerin ilgi odağı olan Buca Belediyesi standı, 13 Aralık’a kadar sürecek Travel Turkey İzmir Fuarı’nda, ziyaretçilerini bekliyor.