Buca 10 Kasım’da tarihi görsel şölene hazırlanıyor
Buca 10 Kasım’da tarihi görsel şölene hazırlanıyor

06.11.2015

 

Atatürk İzmirlilere Buca’dan seslenecek

 

Buca Ata’sını 10 Kasım’da tarihi görsel bir şölen ile anacak. Buca Belediyesi, düzenleyeceği anma etkinliği ile İzmirlileri muhteşem görsel bir şovla Atatürk ile buluşturacak. Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, tüm İzmirli hemşerilerini bu tarihi şölene tanıklık etmek için Buca’ya davet etti. Anma programı 10 Kasım Salı günü belediye hizmet binası önünde saat 19.30’da başlayacak.

 

Buca Belediyesi Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 77. yıl dönümünde tarihi bir görsel şölen ile anacak. İzmirlileri Atasıyla buluşturacak anma etkinliği, 10 Kasım Salı günü saat 19.30’da başlayacak. Başkan Piriştina, Belediye hizmet binası önünde düzenlenecek ve tarihe not düşülecek anma programına tüm İzmirli hemşerilerini davet etti.

 

“ATAM İZİNDEYİZ” DİYE HAYKIR TARİHİ ANMAYA ORTAK OL

 

Anma programında Ata’sına ve onun ilke ve inkılaplarına bağlılığını göstermek isteyen İzmirliler, “Atam İzindeyiz” ve “Ne Mutlu Türküm Diyene” cümlelerini haykırdıkları videolarını whatsapp üzerinden 0530 043 52 31 numaralı telefona göndererek bu tarihi anmaya ortak olabilir.