Ücretsiz Dil Eğitimi
Ücretsiz Dil Eğitimi

22.10.2015

 

Anlamlı işbirliği

 

Eğitime ve sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam eden Buca Belediyesi, Brisitsh Town Dil Okulları ile işbirliği yaptı. Buca’da eğitim vermeye başlayan British Town Dil Okulları’nın yönetimini makamında kabul eden Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Bucalı ihtiyaç sahibi 7 öğrencinin British Town İngilizce Dil Okulları ile yapılan işbirliği doğrultusunda bir yıl boyunca ücretsiz olarak İngilizce eğitimi alacağını duyurdu. Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, “Eğitime katkı koyan tüm kişi ve kurumlara minnettarız. Benzer projeleri bekliyoruz” dedi.

 

Buca Belediyesi her alanda eğitime destek vermek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Buca’da eğitim ve öğretime yeni başlayan British Town Dil Okulları Sahibi Suna Girgen ve Direktör Mustafa Nadas, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ile makamında görüştü. Eğitim alanında yapılabilecek işbirliği çalışmalarının değerlendirildiği görüşmeden Bucalı ihtiyaç sahibi 7 öğrenciye ücretsiz İngilizce kurs imkanı sağlandı.  

 

Belediye ile yaptıkları işbirliğini bir sosyal sorumluluk projesi olarak gördüklerini belirten British Town İngilizce Dil Okulları Sahibi Suna Girgen, “Okullarımızda, sosyal projelere çok önem veriyoruz. Bu çok önemli bir sosyal projedir. Bir yıl boyunca belediyemiz tarafından belirlenen 7 arkadaşımız, okulumuzda ücretsiz olarak eğitim alacaklar. Eğitimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak bu işbirliğinden çok mutluyuz, benzer projeleri yapmayı istiyoruz” diye konuştu.

 

İngiliz Dil Okulları’na teşekkür eden Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina da, “Katkılarınızın devamını diliyorum. Eğitim alanında çok desteğe ihtiyacımız var. Yaptığımız bu çalışma örnek olsun, başka kişi, özel kuruluş ve kurumların da benzer projeleri hayata geçirmelerini istiyoruz” dedi.