Piriştina’dan Minik Yağmur’a Anlamlı Hediye
Piriştina’dan Minik Yağmur’a Anlamlı Hediye

21.10.2015

 

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’dan geleceğin keman virtüözüne anlamlı hediye. Şirinkapı Mahallesi ziyaretinde 10 yaşındaki Yağmur Kemahlı’nın bir anda karşısına çıkıp, kemanıyla şarkılar çalmasından etkilenen Başkan Piriştina, minik Yağmur’a verdiği yeni keman sözünü yerine getirdi.  Yağmur ve ailesini makamında kabul eden Başkan Levent Piriştina, minik Yağmur’a yeni kemanını verdi.

 

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, geçtiğimiz hafta Şirinkapı mahallesinde inceleme ve yerinde tespit çalışmaları yaparken minik Yağmur’un kemanlı sürprizi ile karşılaştı. Kendisine kemanıyla mini konser veren 10 yaşındaki Yağmur’un yeteneğinden etkilenen Başkan Piriştina, minik Yağmur’a yaşına ve boyuna uygun yeni keman sözü vermişti.

 

“Başkanımızı Çok Seviyorum”

 

Kemahlı ailesini ve kızları Yağmur’u makamında ağırlayan Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Yağmur’a verdiği sözü tutarak yeni kemanını hediye etti. Yeni kemanına kavuşan Yağmur’un mutluluğunu gören Başkan Piriştina, bir sürpriz daha yaparak, yapımı devam eden Kültür Merkezi’nin açılışına da davet etti.

 

Yeni kemanını çok beğendiğini söyleyen minik Yağmur; ”O gün başkanımız mahallemize gelmişti. Orada bir boş alana bakıyorlardı. Başkanı görünce kendisine keman çalmak istedim. Aşağı indim, çaldım. Başkanımızda iyi karşıladı beni. Çocuklara olan sevgisini biliyordum. Ben de çok seviyorum başkanımızı. Bana keman vereceğinin sözünü vermişti, verdi de. Çok mutlu oldum, çok sevindim. Başkanımızı çok seviyorum, çok iyi bir insan. Bana keman hediye ettiği içinde kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

“Kızım Çok Mutlu Oldu”

 

Minik Yağmur’un heyecanına ortaklık eden annesi Sevda Kemahlı’da Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya kızına verdiği anlamlı hediyeden dolayı teşekkür etti.