Paylaşım Dolapları Çok Beğenildi
Paylaşım Dolapları Çok Beğenildi

26.09.2015

 

“Bu Dolapta Paylaşım Var”

 

Buca Belediyesi’nin hizmete açtığı paylaşım dolapları vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Kitaptan kıyafete, ayakkabıdan oyuncağa kadar çeşitli ürünleri barındıran paylaşım dolapları, ihtiyaç sahipleri ile hayırseverleri buluşturan nokta oldu.

 

Buca Belediyesi’nin ihtiyaç sahipleri ile yardımsever vatandaşları buluşturduğu paylaşım dolapları yüz güldürüyor. Kuruçeşme Mahallesi ve Gediz sevgi yolunda bulunan paylaşım dolapları, hayırseverler ile ihtiyaç sahiplerini buluşturuyor. Kitap, oyuncak, giysi, ayakkabı gibi bölümlerin olduğu Paylaşım Dolabı’na vatandaşlar kullanmadıkları ancak kullanılabilir durumda olan eşyalarını bağışlıyor. İhtiyacı olan vatandaşlar da Paylaşım Dolabından gereksinim duyduklarını seçip alabiliyor. 

 

“DÜZGÜN VE KALİTELİ BİR SİSTEM”

 

Kuruçeşme halkının bu projeden oldukça memnun olduğunu dile getiren Kuruçeşme Mahalle Muhtarı Hasan Batuş, “Bu projede çok düzgün ve kaliteli bir sistem uygulandı. Katkısı bulunan herkese çok teşekkür ederim. Kuruçeşme halkı bu projeyi çok beğendi. Evindeki eşyaları ütüleyip çok düzgün bir şekilde bu dolaba getiriyorlar. Mağdur insanlar da gelip bu dolaptan düzgün bir şekilde alıyorlar. Belediye ekipleri belirli periyodlarla gelip temizlik ve düzenlemesini yapıyorlar. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim” dedi.