Piriştina’dan Gençlik Merkezi müjdesi
Piriştina’dan Gençlik Merkezi müjdesi

12.05.2015

“Gençlik Merkezi Çok Ama Böylesi Yok”

Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgi Çağı Topluluğu’nun düzenlediği Kariyer Günleri adlı panele katılan Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, öğrencilere Gençlik Merkezi müjdesi verdi. Başkan Piriştina, “Gençlik merkezi çok ama böylesi yok” dedi.

Dokuz Eylül Üniversitesi Dokuz Çeşmeler Yerleşkesi’nde gerçekleşen panele konuşmacı olarak katılan Başkan Piriştina, öğrencilere iş deneyimlerinden bahsederek iş hayatı ile ilgili önerilerde bulundu. Panelin ikinci bölümünde soruları yanıtlayan Başkan Piriştina, gençlere bir de müjdeli bir haber verdi. Buca Gençlik Eğitim Merkezi’nin Tınaztepe’de açılacağını duyuran Piriştina, “Bütün hazırlıklar tamamlandı, umuyorum ki çok yakın zamanda sizlerle açılışını gerçekleştireceğiz. Gençlik merkezi çok ama böylesi yok. Müthiş bir gençlik merkezi olacak. O bölgeyi böyle taçlandıracağız” dedi. Başkan Piriştina, trafikle ilgili sıkıntılarını dile getiren öğrencilere de Doğuş Caddesi’nde genişletme çalışmalarının başladığının müjdesini verdi.

Panelin ardından öğrencilerle kantine giderek çay içip sohbet eden Piriştina, öğrencilerin kurduğu Müzik Kulübü’nü de gezdi.