Herşey Bucaspor İçin
Herşey Bucaspor İçin

Herşey Bucaspor İçin

 

Bucasporlular Belediye Başkanı Levent Piriştina’nında katıldığı iftar yemeğinde buluştu. Birlik ve beraberlik çağrısı yapıldı.

Tenis kulüpte gerçekleşen, Taraftar Derneği Başkanı Evren Yiğit ve Taraftar Sorumlusu Erkan Çimen tarafından düzenlenen yemeğe çok sayıda Bucaspor sevdalısı katıldı.

Daha önce vefat eden taraftarların da isimlerinin okunarak anıldığı yemekte konuşan Başkan Piriştina “Bucamızın ülke çapında adını duyurmuş bir iyi bir de kötü markası var. Kötü markası cezaevi,en büyük ve en iyi markası ise Bucaspor ’dur. Bucaspor’la ilgili ortak paydadayız. En önemli konu birlik ve beraberliktir. Herkesin maddi katkı koyması gerekmez. Bazen bir gülümseme bile çok önemlidir. Biz Buca Belediyesi olarak Bucaspor’un başarısına inanmış durumdayız.” diye konuştu.

Bucaspor Başkanı Hüsnü Kaya da Başkan Piriştina gibi birlik ve beraberliğe vurgu yaparak “bu gecede emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz, ilginizi Bucaspor’a sahip çıkarak göstermenizi istiyoruz. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun.” dedi.