Piriştina’dan Yeni Başkana Tebrik
Piriştina’dan Yeni Başkana Tebrik
Piriştina’dan Yeni Başkana Tebrik
 
“Birlikte Uyum İçinde Bucamız İçin Çalışalım”
 
Buca Kent Konseyi 3. Olağan Genel Kurul’unda başkanlık görevini kazanan Av. Mürüvet Suatoğlu Balcılar, yeni yürütme kurulu üyeleri ile birlikte Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’yı ziyaret etti. Kent Konseyi yönetimini tebrik eden Başkan Piriştina, “Kent Konseyimiz ile birlikte uyum içinde Bucamız için çalışacağız” dedi.
Kent Konseyi eski başkanı Rezzan Gedik’in de katıldığı ziyarette yeni yönetimi kutlayan Başkan Piriştina, “Şimdi devir aldığınız görev için çok şanlısınız çünkü eski yönetim Buca’ya çok kazanımlar sağladı. Sizlerin de bu kazanımlardan faydalanarak daha güzel işler yapacağınızdan hiç bir şüphem yok. Yeni görevinizde hepinize başarılar diliyorum. Bizler de Kent Konseyimiz ile birlikte uyum içinde Bucamız için çalışacağız” dedi.
 
Buca Kent Konseyi Başkanı A. Mürüvet Suatoğlu Balcılar da, Kent Konseyi’nin geçen sürede çok önemli işlere imza attığını ve eski dönemi örnek alarak daha güzel işlere imza atmak istediklerini söyledi.
 
Buca Kent Konseyi eski Başkanı Rezzan Gedik ise yeni yönetimi kutladı. Bundan sonra Kent Konseyi başkanı değil sade bir vatandaş olarak Buca için atılacak her adıma destek vereceğini söyledi.