Piriştina: ‘Halkla İç İçe Olacağız’
Piriştina: ‘Halkla İç İçe Olacağız’

Yerel seçim öncesinde her sabah bir mahallede kahvaltı sözü veren Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, sözünü tutuyor. Genç Başkan bu sabah, Bucalılarla Gediz Sevgi Yolu’nda gerçekleşen kahvaltıda buluştu.

 

AK Partili Meclis üyeleri Adnan Öztekin ve Paşa Çelebi’nin de katıldığı kahvaltı, Sevgi Yolu üzerindeki bir kahvehanenin önünde gerçekleşti. Sevgi Yolu esnafı ve bölge sakinleri Piriştina’ya, istek ve dileklerini iletti. Gediz Sevgi Yolu’na bir disiplin getireceklerini, bazı düzenlemeler yapılacağını belirten Levent Piriştina, işporta ile ilgili da ilçe genelinde taviz vermeyeceklerini ifade etti. İşportanın ekonomik güçlüklerle hayatını sürdüren esnafa darbe vurduğunu ifade eden Piriştina, zabıta ekiplerine de taviz verilmemesi talimatı verdiğini söyledi. Her sabah bir mahallede kahvaltı etmeyi sürdüreceklerini, bu sayede halkla iç içe olma imkanı bulduklarını belirten Piriştina, sorunları da yerinde görme imkanı yakaladıklarını kaydetti.

 

Nedir Bu BUCA TİM

 

Buca Tim Merak Konusu Oldu

 

Buca’daki bazı bilbordlara asılan “Buca Tim geliyor” yazılı duyuru, ilçede merak konusu oldu. Buca Belediyesi’nin sürpriz bir projesi olduğu öğrenilen Buca Tim’in Genç Belediye Başkanı Levent Piriştina tarafından önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi.